Szczenięta gotowe do odbioru

HODOWLA JACKRUSSELL Szczenięta Gotowe do odbioru


SANTANA Jurassic Jack (suczka)  

ur.03.11.2023

Gładkowłosa piękna Santanka, wraz z siostrą Saskią została u nas troszkę dłużej w Hodowli, bym pośród nich mogła wybrać dziewczynę, która z nami zostanie - wybór padł na jej siostrę, a Santance szukamy wyjątkowej rodzinki, w której wiele się dzieje.

Mała ma świetny charakter, niczego się nie boi, uwielbia zabawy, przytulasy i towarzystwo dzieci. Wszędzie jej pełno, ożywia dom i wprowadza fajną energię, gdy tylko się pojawia. Nie dla niej leżenie na kanapie, ona całą sobą angażuje się we wszystkie pracy domowników - te ważne i te mniej istotne. Jest nauczona czystości, wychodzi już na spacery - ma komplet szczepień. Uwielbia podróże i poznawanie nowych rzeczy, na widok smyczy aż nosi ją z radości. Jest ruchliwa i skoczna, sprawdzi się jako support dla biegaczy, można z nią bez problemu opanować frisbee czy pobawić się w agility. Jest nieprzerwanym źródłem radości dla dzieciaków, nie nudzi się i nie męczy ich towarzystwem, a wręcz zachęca je do odejścia od telefonów i komputera. 

Choć w wieku 8msc wygląda już jak dorosła sunia, zapewniamy, że wewnątrz wciąż jest szczeniaczkiem, któremu figle w głowie. Niewątpliwym plusem szczeniaka w tym wieku jest już fakt, że nie trzeba uważać na nią tak bardzo jak jest to w przypadku 8 tygodniowych szczeniąt - już nie ma ryzyka, że spadnie z kanapy; nie trzeba pilnować wzrostu zębów, bo ma już stałe (to plus dla dzieci, które nie przepadają za igiełkami 8 tyg szczeniaczków); jest już po kwarantannie z racji posiadanego kompletu szczepień - można ją wszędzie zabierać; jest odpowiednio poprowadzona w wychowaniu, nie podgryza, nie niszczy, wiele już potrafi.

Z racji okresu wakacyjnego dodam, że po dokonanej rezerwacji istnieje możliwość odebrania jej po urlopie, lub, jeśli urlop jest dopiero w okolicach sierpnia czy września - przywiezienia jej do nas na Hotel (który oferujemy naszym psiakom na każdym etapie życia), choć oczywiście jest też już po wszystkich szczepieniach  i bez żadnego ryzyka, można zabrać ją na wspólne wczasy :)