Rezerwacja

HODOWLA JACKRUSSELL Szczenięta Rezerwacja

Zakup Jack'a powinien być dobrze przemyślany przez całą rodzinę, ponieważ to bardzo ważny moment w życiu Waszym ale także w życiu psa i nigdy już nie będzie ono wyglądało tak jak wcześniej - będzie pełniejsze, radośniejsze i pozbawione nudy!

Często można usłyszeć, że pies to ogromny obowiązek na kolejne kilkanaście lat - oczywiście jest to prawda, ale chyba nie muszę rozpisywać się, że pies to żywe stworzenie, a nie przedmiot, który można zwrócić do sklepu czy rzucić w kąt. Wierzę, że zanim tu trafiliście, wszystko dokładnie przemyśleliście i zdecydowaliście się uzupełnić waszą rodzinkę o czworonożnego przyjaciela. Musicie jednak wiedzieć, że Jack Russell Terrier to pies inny niż wszystkie, a jego cechy nie mogą być odbierane przez nas jako wady, które na pewno uda nam się naprawić. Jeśli wybierając tę rasę kierowaliście się tylko wyglądem to najlepszy moment aby dowiedzieć się o Jack'u czegoś więcej ----> klik tutaj.

Naszym celem nie jest jedynie sprzedaż i zarobek na szczeniętach, ale to by znalazły jak najlepszy dom i jak najlepszych - kochających, świadomych potrzeb rasy, odpowiedzialnych właścicieli. Jeśli jesteś właśnie taką osobą, to bardzo się cieszymy, że chcesz powitać pod swoim dachem pieska z naszej hodowli. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, prosimy o kontakt mailowy lub najbardziej przez nas preferowany kontakt telefoniczny - podczas rozmowy możemy się poznać, odpowiemy na nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości. Przykładamy bardzo dużą wagę do kontaktu z przyszłym właścicielem - nie powierzymy szczeniaczka komuś, kogo nie poznamy. Działa to także w drugą stronę - nie zostawimy nowego właściciela bez pomocy - biorąc szczeniaczka z naszej hodowli otrzymujecie nasze dożywotnie wsparcie, służymy zawsze poradami w kwestiach wychowania, żywienia, zdrowia, pielęgnacji, tak by Jack z naszej hodowli był powodem radości i dumy, a nie problemów spowodowanych nieświadomymi błędami wychowawczymi. Jak ważne jest wsparcie hodowcy przekonacie się gdy maluch już z wami zamieszka. Nie będziecie musieli szukać odpowiedzi na swoje pytania albo wątpliwości na popularnych forach internetowych, wszystkie ważne informacje będziecie otrzymywać od nas na bieżąco. 

Rozumiemy, że niektórzy przed kontaktem telefonicznym lubią znać istotne kwestie techniczne dotyczące rezerwacji, ponieważ mogą one nasunąć kolejne pytania. Zatem czysto technicznie, jak wygląda rezerwacja szczenięcia: 

Pierwsze rezerwacje przyjmujemy tak naprawdę zanim jeszcze przyszła mama zajdzie w ciążę, jednak nie jest to tak, że na tym etapie rezerwują Państwo przysłowiowego "kota w worku". Wybór konkretnego malucha następuje w szóstym tygodniu życia, tzn że rezerwacja przed narodzinami szczeniąt jest tzw rezerwacją "ilościową" - zazwyczaj przyjmujemy cztery rezerwacje na konkretny miot, zapisując Państwa preferencje co do płci czy konkretnego umaszczenia. Dopiero gdy maluszek ma sześć tygodni, widzimy jak się rozwija i jaki charakter będzie mieć w przyszłości. Na podstawie znajomości poznanych wcześniej Państwa potrzeb i oczekiwań oraz oczywiście faktu, że to my spędzamy ze szczeniaczkami czas, pomagamy w świadomym wyborze tego jedynego, wyczekiwanego nowego członka waszej rodziny, który idealnie wpasuje się do niej swoją energią. Preferowany jest przez nas Wasz przyjazd i wybór szczenięcia "na żywo" lub jeśli nie ma takiej możliwości - na podstawie zdjęć, filmów.  Rezerwacja wiąże się z podpisaniem Umowy Przedwstępnej i wpłatą zadatku. Po dokonanej rezerwacji omawiamy temat przygotowania się na przyjazd szczeniaczka - wysyłamy do Państwa na mail listę rzeczy, które szczeniaczek dostanie od nas w wyprawce oraz listę rzeczy, które warto zakupić wraz z propozycjami konkretnych produktów.  Ponadto w formacie PDF wysyłamy pierwszy rozdział naszego Poradnika, który otrzymacie w wyprawce w pełnej wersji drukowanej - znajdziecie tam porady dotyczące pierwszych chwil szczeniaczka w nowym domu.  Odbiór maluszka odbywa się w naszej hodowli po skończonym ósmym tygodniu życia. Podczas odbioru dla całej Waszej rodzinki garść rad - omawiamy praktyczne tematy żywienia, pielęgnacji i wychowania. Dla szczeniaczka natomiast jest wspomniana od nas ogromna wyprawka i moc całusów na nowym etapie życia.

To oczywiście spory skrót dotyczący tematu rezerwacji, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, by dowiedzieć się więcej.

Zapraszamy też do skorzystania z systemu rezerwacji, dzięki któremu można zaplanować wizytę w naszej Hodowli.